Akcesoria i wyposażenie samochodu. Trzebinia, Chrzanów, Olkusz, Libiąż, Oświęcim, Małopolska

Darmowy licznik odwiedzin

Idź do treści

Alan - anteny CB, Chrzanów, Trzebinia, Libiąż, Jaworzno, Krzeszowice, Małopolska

Artykuły > Anteny CB > Montażowe

ALAN PC4

.

Montażowa z motylkiem.

Alan PC 4 to montażowa antenka dobrze pasuje do karoserii i uchwytów. Dodatkowo motylek zwiększa komfort z korzystania przy składaniu czy całkowitym demontażu. Antena wyposażona w przewód antenowy i wtyk UHF
Antena CB PC 4 ALAN to zadziwiająca w działaniu jak i wyglądzie antena CB. Jest to antena, która łączy w sobie wygodę oraz szerokie spektrum odbioru częstotliwości 25-30 MHz.

ALAN PC6

.

Montażowa z motylkiem.

Antena CB PC 6 ALAN to zadziwiająca w działaniu jak i wyglądzie antena CB. Jest to antena, która łączy w sobie wygodę oraz szerokie spektrum odbioru częstotliwości 25-30 MHz. Alan PC 6 to montażowa antenka dobrze pasuje do karoserii i uchwytów. Dodatkowo motylek zwiększa komfort z korzystania przy składaniu czy całkowitym demontażu. Antena wyposażona w przewód antenowy i wtyk UHF.

ALAN 9 Plus

.

Montażowa z motylkiem.

Midland/Alan 9 Plus Antena CB to zadziwiająca w działaniu jak i wyglądzie antena CB. Jest to antena, która łączy w sobie wygodę oraz szerokie spektrum odbioru częstotliwości 25-30 MHz.
Montażowa z motylkiem.Alan ALAN 9 PLUS to montażowa antenka dobrze pasuje do karoserii i uchwytów. Dodatkowo motylek zwiększa komfort z korzystania przy składaniu czy całkowitym demontażu. Antena wyposażona w przewód antenowy i wtyk UHFMidland/Alan 9 Plus Antena CB to zadziwiająca w działaniu jak i wyglądzie antena CB. Jest to antena, która łączy w sobie wygodę oraz szerokie spektrum odbioru częstotliwości 25-30 MHz.
Montażowa z motylkiem.Alan ALAN 9 PLUS to montażowa antenka dobrze pasuje do karoserii i uchwytów. Dodatkowo motylek zwiększa komfort z korzystania przy składaniu czy całkowitym demontażu. Antena wyposażona w przewód antenowy i wtyk UHF.


Pasmo CB: 25-30 MHz
Długość fali: 5/8
Zysk: +4 dBi
Szerokość pasma pracy: 200 kanałów
Max. moc: 300 W
Masa: 0.390 kg
Długość: 1500 mm
Długość kabla antenowego: 3.8 m

Antena wyposażona w przewód antenowy i wtyk UHF

ALAN X-Turbo 48

.

ANTENA CB MIDLAND X-TURBO 48
26-28 MHZ,150 cm, 200 kanałów, 200 W, 3 dB, 540 g,kabel ant.4m,otwór mont.12,5mm,
złącze 3-częściowe na śrubę

Start | Artykuły | Promocja | Nowości | O Firmie | Kontakt | Mapa witryny


Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego